Fresher Fresher
Bakalie
Przyprawy
Zioła
Susze warzywne
Mieszanki
Certyfikaty


DOTACJE UE
Projekt 4.4
Projekt 8.2
Projekt 6.5.2
Projekt 1.4 / 1.4.2


Oferta

W związku z tym, iż sukcesywnie zwiększa się grono naszych zagranicznych partnerów, stworzyliśmy dział importu i eksportu. Sprowadzamy surowce najwyższej jakości, które są zatwierdzane przez nasz dział kontroli jakości. W miarę rosnącego zapotrzebowania, firma rozszerza swoją działalność na coraz więcej krajów i umacnia swoją pozycję na rynku z powodzeniem konkurując z innymi firmami z branży.

Wprowadzamy do naszej oferty coraz szerszy asortyment produktów sprzedawanych luzem. Importujemy bakalie, przyprawy i zioła od znanych i uznawanych producentów i plantatorów. Współpracujemy ze starannie wybranymi i sprawdzonymi dostawcami z całego świata. Ze względu na ważność budowania więzi z klientem osobiście odwiedzamy firmy i audytujemy ich zakłady produkcyjne akceptując ich produkty i współpracując nad osiągnięciem doskonałej jakości produktów.

Zaopatrujemy zakłady przemysłu spożywczo-cukierniczego, piekarnie, cukiernie i hurtownie z Polski oraz z krajów wschodnich i zachodnich.

Naszym klientom dostarczamy towar posiadający niezbędne atesty, zgodne z wymaganiami jakościowymi norm polskich i europejskich. W trosce o utrzymanie dobrych kontaktów z naszymi odbiorcami dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.


Bakalie
Przyprawy
Zioła
Susze warzywne
Mieszanki
Copyright © 2010 HerbsLand. Wszystkie prawa zastrzeżone.
O firmie   -    Wizerunek firmy   -    Oferta   -    Nasze usługi   -    Kontakt