Fresher Fresher
Bakalie
Przyprawy
Zioła
Susze warzywne
Mieszanki
Certyfikaty


DOTACJE UE
Projekt 4.4
Projekt 8.2
Projekt 6.5.2
Projekt 1.4 / 1.4.2
Projekt 3.3


O firmie

  

          Firma HerbsLand Sp. z o.o. zajmuję się głównie obróbką i przygotowaniem naturalnych ziół do przetwórstwa i produkcji wyrobów zioło-leczniczych. Jesteśmy importerem przypraw i ziół z całego świata jak również producentem wielu rodzajów mieszanek przyprawowych oraz ziołowych. Dewizą Naszej działalności jest szeroki asortyment sprzedawanych produktów, gwarantujemy produkty o wysokiej jakości oraz dbamy o zadowolenie Naszych klientów ze współpracy.
 
HerbsLand Sp. z o. o. posiada trzy marki własne, pierwsza z nich to produkt o nazwie FRESHER druga to produkty, które można spotkać pod szyldem BIO&LIO, a trzecia to linia ziół, przypraw i mieszanek przyprawowych pod nazwą KRAINA PRZYPRAW.
Firma posiada rozwinięty i zaawansowany technologicznie park maszynowy dzięki czemu może świadczyć usługi pakowania, sterylizacji, liofilizacji, mielenia kriogenicznego, czyszczenia, krojenia jak również prażenia.
 
                W firmie HerbsLand Sp. z o. o. w 2016 roku został wdrożony i certyfikowany jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów jakości jakim jest FSSC 22000. Schemat certyfikacji FSSC 22000 łączy zasady HACCP z wymaganiami dotyczącymi systemu zarządzania oraz ze szczegółowymi przewodnikami dotyczącymi programów wstępnych. Pozwala nam to na jeszcze lepszą kontrolę produkowanych przez Nas produktów jak również świadczonych przez firmę usług. Ponadto firma posiada certyfikat EKO oraz GMP+.

 
Copyright © 2010 HerbsLand. Wszystkie prawa zastrzeżone.
O firmie   -    Wizerunek firmy   -    Oferta   -   Nasze usługi   -    Kontakt